Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kobylanka

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 431 m²

Elegancja i natura przestronny dom w Skalinie, tuż przy jeziorze Miedwie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kobylanka,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Osiedle z podłączeniem do kanalizacji, z nowymi drogami i ścieżkami rowerowymi. Świetna lokalizacja dla klientów pracujących zarówno w Szczecinie i Stargardzie. Zapragniesz Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 499 000 zł360,02 m² 6 941,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 294 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 350 m , z garażem w bryle budynku (1,5 stanowiskowym - na samochód i motocykl), zlokalizowany w urokliwym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Kobylanka,zachodniopomorskie

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom 86 m2 przy jeziorze Miedwie Skalin. Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej z 2023 roku. Nieruchomość położona w Skalinie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super oferta! mieszkanie bezczynszowe W kobylance Z garażem I ogródkiem tuż przy lesie! tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 63 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, Osiedle Zielone

Kobylanka,zachodniopomorskie

840 000 zł108,70 m² 7 727,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy Bliźniak w Kobylance Twój Nowy Adres na Osiedlu Zielonym Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 099 000 zł214,65 m² 9 778,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 209 m²

To miejsce stworzone dla osób, które cenią jakość, przestrzeń i prywatność - bez kompromisów! Dom o powierzchni użytkowej ok. 215 m2, w sąsiedztwie lasu i bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł4 000 m² 1,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka posiada prąd I wodę oraz wz na halę działka częściowo ogrodzona ,nie utwardzona. Dojazd na szlaban telef. Utwardzony. Pod tiry. Okolica cicha I spokojna do krzyżówki kijewo 5 Km.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka komercyjna, ul. Szczecińska

Kobylanka,zachodniopomorskie

764 000 zł10 191 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w centrum Kobylanki zaledwie 10 km od Szczecina i 8 km od Stargardu. Nieruchomość położona jest w bardzo dobrej lokalizacji bezpośrednio za.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Szczecińska

Kobylanka,zachodniopomorskie

565 000 zł10 191 m² 55,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w Kobylance: - 905/14 o powierzchni 1.091 ha = 10 191 m2, Nieruchomość nieogrodzona. Dojazd drogą utwardzoną. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

341 000 zł3 100 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Kobylance 3000 m , idealna pod dom jednorodzinny oraz działalność usługowa nieuciążliwą. Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

4 240 000 zł294,96 m² 14 374,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:997 m²

Ofertę sprzedaży stanowi nowoczesna nieruchomość o wielu możliwościach przeznaczenia. Obiekt położony na działce o powierzchni 997 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

340 858 zł1 732 m² 196,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podana cena działek to cena brutto (23% vat) Zastanawiasz się nad idealnym miejscem na rozwój swojej firmy? Odkryj tę wyjątkową działkę usługową w dynamicznie rozwijającej się Kobylance,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł7 981 m² 194,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjny teren inwestycyjny w centrum Kobylanki Oferuję kompleks trzech sąsiadujących działek położonych w sercu miejscowości Kobylanka (pow. stargardzki). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

949 999 zł132 m² 7 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i z szybkim dojazdem do Szczecina? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Prezentujemy nowy dom na sprzedaż w miejscowości Kobylanka, zaledwie 25 km.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 550 000 zł213,77 m² 7 250,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 713 m²

Twój przyszły dom w malowniczej Kobylance - przytulny i przestronny, czeka na adaptację! Jeśli marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu,w cichym i spokojnym miejscu,w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kobylanka

Kobylanka,małopolskie

555 000 zł100 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Wyjątkowy dom w sercu Beskidu Niskiego idealny do zamieszkania lub jako letniskowy azyl Z ogromną przyjemnością prezentujemy niepowtarzalną ofertę zakupu urokliwego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

255 000 zł739 m² 345,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są działki budowlane w miejscowości Kobylanka na Osiedlu Zielonym - spokojnej, lecz stale rozwijającej się wsi w gminie Kobylanka: lokalizacja: gmina Kobylanka, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

234 937 zł983 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o różnej powierzchni, od 983 m2 do 1354 m2, położone w pobliżu centrum Kobylanki (powiat stargardzki), pomiędzy ulicą Szczecińską a ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Klonowa

Kobylanka,zachodniopomorskie

368 000 zł1 673 m² 219,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pierwsza działka od lasu - plan zagospodarowania Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1673 m2, położona przy lesie, róg ulicy Klonowej i Różanej, w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 990 000 zł257 m² 11 634,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 994 m²

Kobylanka, dom wolnostojący, z funkcją handlowo- usługową, stacja gazu lpg, sklep, działka 2000m2, funkcjonująca działalność gospodarcza, gotowiec inwestycyjny. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z tarasem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 290 000 zł168,01 m² 7 678,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, wysoki standard, garaż, klimatyzacja, świetna lokalizacja blisko Szczecina oraz Stargardu. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

659 000 zł90 m² 7 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 5 minut od Jeziora Miedwie. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona

Kobylanka,zachodniopomorskie

14 300 zł14 300 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. ponad 1,4 ha. W studium działka położona jest w strefie zabudowy usługowej. Dla działki wydane były wz. Powierzchnia zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

259 000 zł769 m² 336,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 769 m , stworzona z myślą o realizacji komfortowego domu jednorodzinnego w spokojnym i kameralnym otoczeniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 481 m² 84,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki o powierzchni 0,1481 ha wraz z udziałem w drodze dojazdowej wewnętrznej o pow. 0,0440 ha, położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 249 000 zł174,24 m² 7 168,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny , duży dom położony w cichej lokalizacji Kobylanki przy ulicy 8 Marca! W skład tej nieruchomości wchodzą: na wysokim parterze: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 800 000 zł31 000 m² 90,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki O powierzchni 3,1 ha - W miejscowości motaniec przy węźle komunikacyjnym motaniec - ok. 10 km do Szczecina i 7 km do Stargardu. Działka przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, Sosnowe

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 550 000 zł290 m² 8 793 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Na sprzedaż dom pod lasem w Kobylance w zabudowie jednorodzinnej przy ul. Osiedle Sosnowe. Dom zlokalizowany jest w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych oraz lasu- wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 940 000 zł14 300 m² 135,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. ponad 1,4 ha. Na terenie obowiąuje mpzp. Teren zabudowy usługowej. Dopuszcza się magazyny, składy. Powierzchnia zabudowy 30%, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

6 500 zł254 m² 25,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia budynek położony w Kobylance przy głównej drodze (w pobliżu S10) o powierzchni 254 m2. Czynsz 6500 zł. (nie ma Vatu) + media: gaz, prąd, woda, śmieci. Kaucja. Obiekt nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 000 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentacje. Wymarzona działka na przedmieściach gorlic gdzie najbliższym sąsiadem jest las! (3 km do centrum Gorlic) Miejsce dla osób o naprawdę dużych wymaganiach! Marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

286 720 zł896 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Podana cena jest ceną brutto. Ofertą sprzedaży są działki budowlane w Kobylance: - 54/23 o powierzchni 871 m2, - 54/26 o powierzchni 952 m2 (sprzedana), - 54/35 o powierzchni 896 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 499 000 zł360 m² 6 942 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 294 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 360 m, położony na dużej, starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 3294 m w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 550 000 zł4 713 m² 328,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z Potencjałem - Twój Kawałek Spokoju Blisko Szczecina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej w malowniczej miejscowości Kobylanka, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

285 000 zł731 m² 389,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

285 000 zł713 m² 399,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 988 000 zł49 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest teren z przeznaczeniem usługowym w Kobylance: - nr 3 o powierzchni ok. 49 800 m2, możliwość podziału terenu zgodnie z obowiązującym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szczecińska

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 415 920 zł6 436 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o idealnym miejscu na budowę wymarzonego domu lub rozwój dochodowego biznesu? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren pod zabudowę mieszkaniową lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Wyjątkowa rezydencja W kobylance oferta ekskluzywna Oferta wyłącznie w rfg nieruchomości 250 m działka 1850 m 7 pokoi garaż 4-stanowiskowy 2 200 000 zł I. Prestiżowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

260 000 zł677 m² 384,05 zł/m²