Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Kobylanka - Lista ogłoszeń

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie z ogródkiem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super oferta! mieszkanie bezczynszowe W kobylance Z garażem I ogródkiem tuż przy lesie! tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 63 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

345 000 zł61 m² 5 655,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe bezczynszowe mieszkanie w Kobylance. Mieszkanie o metrażu 61m2 składa się z : - 3 pokoi (przejściowy salon, sypialnia z balkonem, osobny pokój) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

345 000 zł61 m² 5 655,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo przestronne i atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 mkw położone na 1 piętrze niskiego budynku. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Zalesie

Kobylanka,zachodniopomorskie

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z osiedli w Kobylance. Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnym, cztero-lokalowym budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Zalesie

Kobylanka,zachodniopomorskie

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Zalesie

Kobylanka,zachodniopomorskie

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z osiedli w Kobylance. Mieszkanie zlokalizowane jest w kameralnym, cztero-lokalowym budynku. Mieszkanie w stanie developerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Zalesie

Kobylanka,zachodniopomorskie

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 500 zł150 m² 10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w Kobylance, w pełni umeblowana kuchnia, zmywarka. Wygodny kantorek przy kuchni. Częściowo umeblowa reszta mieszkania. Do kwoty za wynajem nie dochodza oplaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 200 zł160 m² 13,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w Kobylance. 160 m2! Mieszkanie usytuowane na I-szym pietrze, idealne dla rodzin z dziećmi; klimatyzacja, parking, miejsce na zabawy z dziecmi oraz rozpalenie grilla.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij